تورهای تشریفاتی

LuxuryTours

به دنیای تورهای اختصاصی و تشریفاتی ما خوش آمدید!

ما مجموعه ها گوناگونی از تورهای تشریفاتی ، اختصاصی ، و یا سفارشی را ارائه میدهیم. علاوه بر امکان انتخاب یکی از بسته های موجود شما میتوانید از سفر رویایی خود برای ما بگویید تا ما با طراحی یک مجموعه ویژه آنرا به واقعیت تبدیل کنیم.

Custom_Tour

تورهای سفارشی

شما شهرها ، مدت سفر ، و بودجه مورد نظرتان را به ما اطلاع دهید تا ما تور ویژه ای برای شما و کسانیکه دوستشان دارید طراحی کنیم. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

Family_Tour

تورهای خانوادگی

تعطیلات خانوادگی ما به نحوی برنامه ریزی شده اند تا شگفتی ساز ، شوق آور ، و سرشار از احساسات غنی باشند. این فرصت مشترک می تواند شما و عزیزانتان را به هم نزدیک تر کند. ما به دقت جزئیات تعطیلات شما را در نظر می گیریم تا شما بتوانید همراه خانواده از سفرتان لذت برده و خاطراتی بیاد ماندنی بیافرینید.

Luxury

تورهای تشریفاتی

در تورهای تشریفاتی ما عالی ترین سرویس ممکن پیش بینی شده است. این تورها بصورت سفارشی و بر اساس علاقه و انتخاب شما طراحی می شوند. اگر می خواهید از یک نور تشریفاتی لذت ببرید لطفا قبلا به ما اطلاع دهید. این تورها نیازمند برنامه ریزی و تمهیدات خاصی است که ممکن است زمان بر باشد.

    لطفا برای کسب اطلاع از جزئیات تورهای اختصاصی و تشریفاتی با ما تماس بگیرید. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در تمام ایام هفته با شماره تلفنهای   3556 342 415 1+  و 8294 894 310 1+        با ما در تماس باشید.