تورهای تخصصی و نمایشگاهی

از فرصت های بدست آمده در سفرهای تجاری خود استفاده کرده و از جاذبه های توریستی آمریکا لذت ببرید. تورهای انحصاری ما برنامه حضور شما در      کنفرانس ها ، کارگاههای آموزشی ، کنگره ها و نمایشگاهها را با بازدید های متنوع توریستی از شهرهای مورد نظرتان هماهنگ می کند. این تورها برای گروههای چهار نفر و بیشتر قابل ارائه می باشد.
MDM

نمایشگاه طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی MD&M

ميراث نوآوری 30 سال تکنولوژی پزشکی در نمايشگاه MD&M2016  به اوج ميرسد، شما می‌توانيد آخرين نوآوری‌ها در صنعت پزشکی و فنّاوری‌های در حال ظهور از جمله تجهیزات فنی پزشکی و آزمايشگاهی، تکنولوژی اتاق پاک و سترون سازی، ابزار پزشکی، خدمات طراحی قطعات و سیستمهای الکتریکی، مواد پزشکی و .... را يکجا بينيد. شرکت کنندگان در اين نمايشگاه ضمن آشنائی با صدها تامين کننده کالا فرصت يادگيری از بزرگان عرصه فناوری همچون پروفسور بابک پرويز را دارند و می‌توانند دانش خود را با انجمن آزاد تئاتر و تورهای نوآوری اين نمايشگاه افزايش داده و ارتباطات خود را با شبکه همکاران حرفه ای همفکر به سرعت گسترش دهند. اين نمايشگاه پزشکی از تاريخ 9 تا 11 فوريه 2016 در آناهايم کاليفرنيا برگزار می‌گردد. با توجه به امکانات و اطلاعات بسیار مفیدی که این نمایشگاه فناوری پزشکی در اختیار مراجعان قرار می‌دهد، هر ساله بسیاری از مهندسين و تکنيسين‌های پزشکی و آزمايشگاهی، مشاغل پزشکی و دندانپزشکی، مدیران داروخانه ها و داروسازان، اساتید دانشگاه و بازرگانان امور پزشکی و مدیکال در اين نمایشگاه شرکت می‌کنند. 

خدمات ما شامل ثبت نام در کنفرانس و نمایشگاه ، هتل ، غذا و بازدید های توریستی مورد علاقه شما خواهد بود. ترکیب برنامه مذکور با هریک از تورهای رایج و تشریفاتی ما نیز مقدور می باشد.

ces

        نمایشگاه صنایع الکترونیک لاس وگاس          CES

نمایشگاه بين المللی  Consumer Electronics Show نمایشگاه عرضه نو آوری‌ها در زمینه تکنولوژی می‌باشد. این نمایشگاه از 6 تا 9 ژانویه 2016 در لاس وگاس ایالت نوادا برگزار می‌گردد. نمایشگاه سی‌ای‌اس انجمنی جهانی برای افرادی است که می‌خواهند در صنعت فنّاوری به پیشرفت و شکوفایی دست یابند و خود را به دنیا و مشتاقان فنّاوری معرفی کنند. این نمایشگاه بیش از ۴۰ سال به عنوان مکانی تائید شده به مبتکران و فناوری‌های موفق خدمت می‌کند. این سکوی جهانی معرّف و پذیرای ابتکارات نسل‌های آینده در بازار خواهد بود. بیش از ۳۵۰۰ شرکت‌کننده از این نمایشگاه بين المللی به عنوان ویترین خود بهره می‌برند که از این میان می‌توان به تولیدکنندگان، طرّاحان، تأمین‌کنندگان بخش سخت‌افزاری فنّاوری، سیستم انتقال فناوری اطلاعات و فراتر از آن به کنفرانس های ۲۵۰ جلسه‌ای همراه با صد و پنجاه هزار شرکت‌کننده از ۱۴۰ کشور مختلف جهان اشاره کرد. ازآنجایی‌که این گردهمایی نماینده‌ی صنعت ۲۸۰ میلیارد دلاری تجهیزات الکترونیکی در امریکاست و توسط انجمن تجهیزات الکترونیکی مصرف‌کنندگان و انجمن تجاری فناوری، تولید و پشتیبانی می‌شود، توانسته توجه سران تجاری و ایده پردازان را جلب نمايد که در آن مسائل مرتبط با این صنعت مورد بحث قرار می‌گیرند. 

ما ضمن ارائه خدمات کامل ثبت نام ، ایاب و ذهاب ، هتل و غذا می توانیم حضور شما را با تورهای تفریحی مورد علاقه تان ترکیب کنیم.

TAShow

نمایشگاه سفر و گردشگری لس آنجلس

بمنظور آشنائی هر چه بيشتر با آخرين دستاوردهای صنعت سفر و گردشگری از شما دعوت می‌کنيم تا در نمايشگاه سفر لس‌آنجلس بزرگترين نمايشگاه مسافرت و گردشگری آمريکا که در تاريخ 27 و 28 فوريه 2016 در لانگ بيچ کاليفرنيا برگزار می‌گردد، شرکت نمائيد. با سفر به آمريکا و شرکت در نمايشگاه گردشگری لس‌آنجلس اين فرصت برای شما فراهم ميگردد که ضمن آشنایی با نوآوری‌های موجود در عرصه بین المللی و استانداردهای جهانی، در جمع هزاران نفر از کارشناسان و دست اندرکاران گردشگری آخرين اطلاعات را از شرکتهای معتبر مسافرتی دنيا که همه در زير يک سقف جمع شده اند کسب ‌نمائيد.

WOC

نمایشگاه بتن و ساختمان لاس وگاس

در اولين، بزرگترين و مهم ترين رويداد بين المللی سالانه صنعت ساخت و ساز، توليد کنندگان اصلی تجهيزات از سراسر دنيا و توزيع کنندگان انحصاری تجهيزات، ابزارها، محصولات و خدمات مخصوص صنايع ساخت و ساز تجاری، بتن و ساختمان در ايالات متحده در قالب حدود 1450 شرکت غرفه دار و بيش از675000 فوت مربع فضای داخلی و خارجی نمايشگاه در مرکز کنوانسيون لاس وگاس واقع در لاس وگاس نوادا از تاريخ 2 الی 5 فوريه 2016 گرد هم مي‌آيند. در اين نمايشگاه بيش از 55000 متخصص صنعت ساختمان از سراسر جهان به نمايندگی از تمام بخش های اين صنعت: پیمانکاران مجتمع های تجاری و مسکونی، دست اندرکاران صنعت تزریق بتن، مدیران عمرانی، فروشندگان و توزیع کنندگان، طراحان و مهندسين مشاور، پیمانکاران عمومی، پیمانکاران ساختمان، معماران، مهندسان، پیمانکاران بتن تخصصی، تولیدکنندگان بتن آماده و پیش ساخته، تولیدکنندگان محصولات پیش ساخته/پیش تنیده و بسیاری افراد دیگر شرکت دارند. WOC نسبت به ارائه سمینارهای 90 دقیقه ای و 3 ساعته و نیز برنامه های آموزشی عملی و تخصصی صنعت ساختمان در بیش از 100 سمینار مهارتی با برترین متخصصان صنعت ساختمان اقدام خواهد کرد. اين برنامه بی نظير شامل آموزش، آخرین اخبار و اعطای گواهی نامه نیز می باشد.

fime

نمایشگاه تجهیزات پزشکی میامی فلوریدا

CDA

California dental association

 نمایشگاه بين المللی پزشکی FIME بزرگترين نمايشگاه تجاری در زمینه محصولات يکبار مصرف پزشکی، لوازم جراحی و تجهيزات، تجهيزات اتاق عمل، اتوکلاو و ضدعفونی، محصوالت داروئی، تجهيزات چشم پزشکی و ... میباشد. مشارکت کنندگان در اين نمايشگاه عمدتأ از داخل ایالات متحده بوده ولی همچنين اتحاديه اروپا، آسيا و اقيانوسيه نيز سهمی در اين رويداد بزرگ تکنولوژی پزشکی دارند. شرکت کنندگان در اين نمايشگاه ضمن آشنائی با راه اندازی و معرفی ماشين آلات و فن آوريهای جديد و نوآورانه با يافتن منابع و محققان زيادی که در اين رويداد شرکت ميکنند، ضمن تبادل دانش فنی ميتوانند بهترين محصولات را با مناسبترين قيمت پيدا کنند. اين نمايشگاه پزشکی از تاريخ 5 تا 7 آگوست 2015 در ميامی بيچ فلوريدا برگزار میگردد. با توجه به امکانات و اطالعات بسیار مفیدی که این نمایشگاه پزشکی در اختیار مراجعان قرار میدهد ،بی سبب نیست که هر ساله بسیاری از جراحان، پزشکان، پیراپزشکان، دندانپزشکان، مدیران داروخانه ها، داروسازان، اساتید دانشگاه و بازرگانان امور پزشکی و مدیکال برای شرکت در نمایشگاه تجهیزات پزشکی FIME خود را آماده می کنند.

GEM & Jewlery Show

نمایشگاه جواهرات و سنگهای قیمتی

نمايشگاه کلاسيک جواهر و سنگهای قيمتی کالیفرنیا، محلی برای نمايش جواهرات زيبا و ظريف، سنگهای قيمتی، طلا، نقره، ساعت، حلقه، گردنبند، گوشواره و جديدترين مدلهای اکسسوری می‌باشد. این نمايشگاه بين‌المللی با بيش از 100 نمايش سالانه در سرتاسر ايالات متحده اولين در صنعت طلا و جواهر بوده که عموم مردم می‌توانند در زير يک سقف و مستقيمأ از طراحان برنده جايزه‌های متنوع از سراسر دنيا خريد کنند. شرکت کنندگان و صاحبان گالری‌ها در نمايشگاه همواره انتخاب هيجان انگيز و متفاوتی برای مشتريان دارند و خريداران می‌توانند مطمئن باشند جواهرات ارائه شده در نمايشگاه از بالاترين استاندارد در کيفيت و دانش صنايع دستی و ماشينی در جهت کسب اطمينان مصرف کنندگان برخوردار است. مسلمأ شناسائی و انتخاب مناسب فروشندگان جواهر و سنگهای قيمتی مهمترين تصميم شما است، بنابراين می‌توانيد با فروشندگان طلا و جواهر آشنا شويد که بيش از 30 سال است در اين نمايشگاهها شرکت می‌کنند. ترکيب همه موارد ذکر گرديده باعث شده که نمايشگاه بين‌المللی کالیفرنیا، بازاری جهانی برای جواهر و سنگهای قيمتی باشد.

بعنوان یکی از بزرگترین همایشهای دندانپزشکی آمریکا ، انجمن دندانپزشکان کالیفرنیا (CDA) فرصتهای بیشماری را برای آموختن آخرین پیشرفتهای کلینیکی و تکنولوژیکی در اختیار دندانپزشکان قرار میدهد. در این همایش میتوانید با تولیدات صدها شرکت تولید کننده تجهیزات دندانپزشکی در سواحل غربی آمریکا آشنا شوید. 

AACD

آکادمی دندانپزشکی زیبایی آمریکا

آکادمی دندانپزشکی زیبایی آمریکا (AACD) خود را متعهد به پیشبرد و تعالی جامع علم و هنر دندانپزشکی زیبایی دانسته و مشوق بالاترین استانداردهای اخلاق و مراقبتهای پزشکی می باشد. این آکادمی ماموریت های خود را در قالب فرصت های برتر آموزشی ، ترویج و حمایت از گواهی نامه های معتبر، خدمات رسانی در حوزه گردهمایی های کاربر پسند برای تبادل خلاقانه دانش و ایده ها ، ارائه اطلاعات دقیق و مفید به عموم مردم و دندانپزشکان حرفه ای ارائه می دهد. AACD ارائه دهنده جامعترین فرصت آموزش تکمیلی برای متخصصین دندانپزشکی زیبایی در جهان است. دندانپزشکان و دستیاران آزمایشگاهی بصورت رو در رو آخرین تکنیک ها را در کارگاههای آموزشی عملی فرامی گیرند.

و باز هم بیشتر ...

این ها فقط نمونه هایی از رویدادها و همایشهای متعددی اشت که سالانه در سرار آمریکا تشکیل می شود. اگر شما بصورت فردی یا گروهی برنامه حضور در هر رویدادی در آمریکای شمالی را دارید ما میتوانیم بسته مطلوب مورد نظرتان را برایتان طراحی و ارائه دهیم. فقط کافی است که رویداد مورد نظر ، تاریخ ، و مدت زمان اقامت خود را به ما اطلاع دهید. نمایندگان ما در تمام ایام هفته بصورت شبانه روزی از طریق پست الکترونیک و تلفن 7748 759 530 1+ در دسترس شما می باشند.